کاتالوگ فرفورژه 2023 (کاتالوگ گل نرده)

گروه صنعتی متالیران، طی ۳۱سال فعالیت، محصولات متنوعی را به بازارهای داخلی و خارجی وارد کرده. این شرکت با داشتن کادر فنی مجرب، ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا، محصولات گل نرده و سازه‌های هنری و… را با آخرین متد روز دنیا و قابل رقابت با آنها و بصورت کاملا بومی تولید و روانه بازار می‌نماید. با مشاهده کاتالوگ فرفورژه متالیران می‌توانید تمامی محصولات اعم از درب‌ها، قطعات، نرده‌ها و… این شرکت را ببینید.

معرفی کاتالوگ فرفورژه متالیران

گروه صنعتی متالیران با فعالیت در زمینه آهن آلات ساختمانی و فرفورژه، سعی می‌نماید با توانمندی و مدیریت صحیح، تنوع کالا، ارائه کیفیت مطلوب تولیدات به بازار و مصرف کنندگان محترم کوشا باشد و در این زمینه توانسته یکی از بعترین‌ها در این صنعت باشد و محصولات تولیدی این کارخانه قابل رقابت با محصولات داخلی و خارجی بوده که از لحاظ تنوع با سرعتی مناسب در حال تولید می‌باشد.

کاتالوگ درب فرفورژه

در بخش اول این کاتالوگ با پنل‌های درب متالیران آشنا خواهید شد که برای معرفی بهتر درب فرفورژه و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید به مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید. همچنین در کنار این درب‌ها با انواع کادری هم آشنا خواهید شد؛ با کنار هم قرار گرفتن کادری‌ها، درب‌های فرفورژه شکل می‌گیرند. در کنار هر درب، کادری‌های استفاده شده در آن و ابعاد مختلفشان قرار گرفته است. برای سفارش هر کدام از درب‌ها اسمی جداگونه داشته و همچنین هر کدام از کادری‌ها علاوه بر اسم، کدی مختص خود دارد.

کاتالوگ طرح درب ورودی فرفورژه

یکی از موارد درخواستی زیاد طرح درب‌های ورودی فرفورژه بود و در داخل کاتالوگ فرفورژه متالیران چند نمونه پرفروش از درب‌های دولنگه وجود دارد و برای دیدن نمونه‌های درب ورودی تک لنگه، می‌توانید صفحه درب فرفورژه را مشاهده کنید.

تاج الماس

حاشیه فرفورژه

در بخش دوم این کاتالوگ با 10تا از پرفروش‌ترین حاشیه‌های فرفورژه آشنا می‌شوید. حاشیه‌ها معمولاً طولی حدود 160 سانتی متر و عرض 20 تا 25 سانتی متر دارند و وزن تقریبی هر کدام بین 8 تا 10 کیلو گرم است. و همانطور که از اسمشان پیداس در اطراف درب‌ها و یا کادری‌ها قرار گرفته و باعث زیبایی بیشتر کار می‌‌شوند. هر کدام از حاشیه‌ها کدی مختص به خود را دارند که برای سفارش می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

کاتالوگ فرفورژه 2023

تاج درب

در بخش سوم با تاج‌ها آشنا می‌شوید، تاج‌ها در ابعاد و وزن‌های مختلفی عرضه می‌شوند که برای زیبایی و لوکس شدن درب‌های فرفورژه در بالای آن‌ها قرار می‌گیرند. تاج‌ها اشکال بسیار متفاوتی دارند و با کمک قالب و دستگاه‌ها ساخته می‌شوند. برای سفارش تاج هر کدام اسم و کد مختص به خود را دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

کاتالوگ فرفورژه 2023

کاتالوگ گلنرده فرفورژه

گلنرده‌ها به وسیله فر دادن به فرفورژه شکل می‌گیرند و اکثراً حالاتی شبیه به گل دارند. گلنرده‌ها از پر استفاده‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات فرفورژه هستند و اشکال بسیار مختلفی با ‌آن‌ها می‌توان ساخت. گلنرده‌ها اکثراً در نرده‌ها و درب‌ها استفاده می‌شوند و هر کدام از آن‌ها سایز، وزن و کدی متفاوت دارند و از کدشان برای سفارش می‌توانید استفاده کنید.

کاتالوگ فرفورژه 2023

کاتالوگ نرده فرفورژه (تیرک)

تیرک‌ها به دو دسته تک و جفت تقسیم می‌شوند. از تیرک‌ها در کنار گلنرده‌ها برای ساخت نرده فرفورژه استفاده می‌شود در این قسمت پس از معرفی تیرک‌های لوکس، نمونه کارهایی برای درک بهتر شناخت تیرک‌ها استفاده شده است. تیرک‌ها علاوه بر داشتن ابعاد و وزن متفاوت هر کدام از آن در دو سایز کوچک و بزرگ عرضه می‌شود. همچنین برای سفارش از کد هر تیرک می‌توانید کمک بگیرید.

کاتالوگ نرده فرفورژه

ستون و کشویی

در بخش بعدی چند نمونه پرطرفدار از ستون‌ها گذاشته شده که هر کدام از این ستون‌ها در 3 سایز عرضه می‌شود، وزن ستون‌ها معمولاً بین 7 تا 10 کیلو گرم، عرض و طول آن‌ها 5 در 5 سانتی متر و ارتفاع آن‌ها متغییر است. از ستون‌ها در ابتدا و انتهای نرده‌های راه پله استفاده می‌شود.

کاتالوگ فرفورژه 2023

دماغه

در این بخش از کاتالوگ فرفورژه متالیران با دماغه‌ها آشنا می‌شوید، دماغه‌ها معمولاً دارای عرض و طول 8 در 13 سانتی متر هستند و ارتفاع آن‌ها متغییر است. از دماغه‌ها در وسط درب‌های فرفورژه برای دلنشینی بهتر آن‌ها استفاده می‌شود و برای سفارش از کد مختص هر کدام می‌توانید، استفاده کنید.

کاتالوگ فرفورژه 2023

کاتالوگ قطعات فرفورژه

در بخش آخر کاتالوگ فرفورژه متالیران با قطعات بی‌شمار این شرکت آشنا می‌شوید. در این شرکت بیش از 1000 نوع قطعه چدنی تولید شده که این دست مشتریان را برای تنوع محصولاتشان باز می‌گذارد. از قطعات چدنی در اکثراً  محصولات فرفورژه استفاده می‌شود و زیبایی کار را چند برابر می‌کند.

کاتالوگ قطعات فرفورژه
نتیجه گیری

در اینجا با کاتالوگ گروه صنعتی متالیران آشنا شدیم و به معرفی آن پرداختیم، شما با مشاهده کاتالوگ و پیدا کردن محصول دلخواهتان می‌توانید با ما تماس گرفته و از قیمت و راهنمایی بیشتر اطلاع پیدا کنید و یا از طریق فرم استعلام شماره خود را گذاشته تا در سریع‌ترین زمان با شما تماس بگیریم.